Неперевершений знавець народного життя – Іван Нечуй-Левицький

Дата: 25.11.2020 08:49

Фото без опису25 листопада виповнюється 182 роки з дня народження Нечуй-Левицького Івана Семеновича (справжнє прізвище – Левицький; 1838–1918) – українського письменника, публіциста і перекладача, який увійшов в історію української літератури як видатний майстер художньої прози. Митець увів в українську літературу нові теми й мотиви, створивши низку високохудожніх соціально-побутових оповідань та повістей про долю українського народу другої половини XIX століття, життя селянства й заробітчан, злиднями гнаних із рідних осель на фабрики та рибні промисли.