Оприлюднено проєкт Програми залучення та підтримки спеціалістів у закладах охорони здоров’я, освіти, культури Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки для обговорення

Дата: 04.12.2020 20:08

Фото без описуНа виконання розпорядження міського голови від 12.11.2020 № 193/02-05-АГП «Про утворення робочої групи з питань розробки міської програми залучення та  підтримки спеціалістів у закладах охорони здоров’я, освіти, культури Глобинської територіальної громади на 2021-2025 роки» відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради  розроблено проєкт Програми залучення та  підтримки спеціалістів у закладах охорони здоров’я, освіти, культури Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки.

З проєктом Програми можна ознайомитися на офіційному сайті Глобинської громади у розділі «Програми і порядки».

Пропозиції та зауваження прохаємо направляти на електронну адресу відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської  міської ради kultura@globyne-rada.gov.ua  до 19 грудня 2020 року.