Шановні волонтери!

Дата: 04.12.2020 20:43

Фото без описуВолонтерство  – поклик серця. Тож, щиро вітаю всіх учасників волонтерського руху зі святом – Міжнародним днем волонтерів, яке 5 грудня відзначає вся світова громадськість!

Висловлюю вам велику вдячність за ваш патріотизм, активність, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії, а головне за небайдужість! Завдяки вам військові в зоні ведення бойових дій отримують необхідну підтримку, вимушені переселенці – допомогу в облаштуванні на нових місцях, а родини, які втратили близьких у неоголошеній війні на Сході нашої країни – належну увагу і піклування. І це тільки частина тих добрих, безкорисливих справ, які люди з великим серцем і щирою душею роблять щодня, не чекаючи ані подяки, ані винагород.

Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю вам успіхів у всіх починаннях, життєвих сил і вдячних усмішок! Впевнений, що ваші добрі справи повернуться вам сторицею!

Слава вам і слава Україні!

З повагою,

Глобинський міський голова                         Станіслав ДЖУСЬ