Дата: 15.12.2020 19:33

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається друга сесія  Глобинської міської ради VIIІ скликання, яка відбудеться  22 грудня    2020 року о 10.00 в районному будинку культури  за адресою: м. Глобине вул. Центральна 228

На розгляд другої сесії винесені такі питання:

1.    Про затвердження регламенту Глобинської міської ради.
2.    Про упорядкування структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету.
3.    Про структуру виконавчого комітету Глобинської міської ради в частині органів місцевого самоврядування, що припиняються.
4.    Про затвердження на посади заступників Глобинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами (секретар)  виконавчого комітету міської ради.
5.    Про затвердження на посади старост Глобинської міської територіальної громади.
6.    Про утворення та визначення кількісного, персонального складу  виконавчого комітету Глобинської   міської     ради.
7.    Про затвердження Комплексної Програми розвитку освіти Глобинсь кої міської ради на 2021-2025 роки.
8.    Про     створення    комунальної     установи  «Інклюзивно-ресурсний центр  Глобинської  міської ради Полтавської області».
9.    Про   створення    Комунальної установи  «Центр   професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської   міської   ради Полтавської  області.
10.    Про     створення      комунальної        установи  «Центр  національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Глобинської міської ради Полтавської області».
11.    Про затвердження Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки.
12.    Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».
13.    Про затвердження Комплексної програми Глобинської  міської територіальної громади «На зустріч дітям» з підтримки сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, та забезпечення прав дітей  на 2021-2025 роки.
14.    Про затвердження  Комплексної програми розвитку культури Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
15.    Про      затвердження    комплексної   програми розвитку фізичної культури і спорту Глобинської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
16.    Про затвердження  Програми підтримки обдарованих дітей та молоді, творчих колективів на їх наставників Глобинської міської територіальної громади на 2021– 2025 роки.
17.    Про затвердження міської Програми залучення  та підтримки спеціалістів у закладах охорони здоров’я, освіти, культури Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки.
18.    Про затвердження Програми інформатизації Глобинської міської   ради та її виконавчих органів на 2021-2023 роки.
19.    Про затвердження  Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021 р.
20.    Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки  на території Глобинської об’єднаної територіальної громади на  2021 рік.
21.    Про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженогорішенням 24 сесії Глобинської міської ради І скликання від 20.09.2017 №871.
22.    Про  затвердження акту приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад Глобинського району у комунальну власність Глобинської міської ради.
23.    Про передачу майна від виконавчого комітету Глобинської міської ради в оперативне управління відділу культури, спорту,  сім’ї та молоді виконавчого комітету  Глобинської міської ради.
24.    Про передачу майна від виконавчого комітету Глобинської міської ради в оперативне управління відділу освіти виконавчого комітету  Глобинської міської ради.
25.    Про прийняття в комунальну власність Глобинської  міської  ради будівлю амбулаторії по вул. Чумацький шлях в с. Пироги Глобинського району Полтавської області.
26.    Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік.
27.    Про бюджет Глобинської міської  територіальної громади на 2021 рік.
28.    Про затвердження розпоряджень міського голови.
29.    Про затвердження плану роботи Глобинської міської ради на 2021 рік.
30.    Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

До порядку денного можуть вноситися додаткові питання для розгляду   на пленарному засіданні сесії.

Розпорядження  216/02-05-АГП   від 15.12.2020 року