Новинки від Українського інституту книги

Дата: 29.12.2020 15:47

Фото без описуПриємний подарунок напередодні Нового року зробив Український інститут книги користувачам КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ», надіславши чергову  частину книжкової продукції, включеної до списку з надходження.

Шановні користувачі КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ»!

Ви захоплюєтесь історичним романом? А може полюбляєте книги  про кохання? Ні! Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До вашої уваги новинки відомих українських та зарубіжних  письменників, світові бестселери, класика української літератури, література для підлітків.

Є серед новинок  неймовірно яскраві та цікаві книги для дітей.

Новорічні свята – нагода прочитати цікаву книгу, яка чекає на вас в КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ».

Слідкуйте за нашими публікаціями, де ми детальніше познайомимо вас з новими книгами. Буде цікаво! https://globinobiblioteka.blogspot.com/