Обмеження щодо масових заходів та гулянь під час новорічно-різдвяних свят
Дата: 31.12.2020 08:25
Кількість переглядів: 444
Нагадуємо, що з 19 грудня 2020 року по всій території України діють карантинні обмеження, відповідно яких заборонено проведення масових культурних (в т.ч. концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь більше 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками.
Прохаємо всіх жителів міста та громади обов'язково дотримуватись карантинних обмежень та берегти власне здоров’я!