Формуємо склад конкурсної комісії!

Дата: 04.01.2021 13:42

Виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення другої (позачергової) сесії Глобинської міської ради 8 скликання від 28.12.2020 №15 «Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» створено юридичну особу публічного права - Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».

04 січня 2021 року прийнято рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради №1 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».

Відповідно до п.9 Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року №200, здійснюється формування постійної конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» (далі - конкурсна комісія).

Суб’єкти системи надання соціальних послуг, визначені ст.8 Закону України «Про соціальні послуги», Глобинської громади мають право до 13 січня 2021 року включно вносити до виконавчого комітету Глобинської міської ради свої пропозиції щодо кандидатур до складу зазначеної конкурсної комісії.

Пропозиції приймаються письмово на адресу: вул. Центральна, 285, м. Глобине, Полтавської області, 39000 або ж на електронну адресу: globino.mr@globyne-rada.gov.ua.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради