Коляд, коляд, коляда! Хай обходить вас біда!

Дата: 12.01.2021 16:28

Фото без описуКолядки, щедрівки, посівалкивеселі атрибути новорічно-різдвяних свят. Ці обрядові пісні та вірші лунають дедалі рідше, а колядників серед нас помітно поменшало. І все через пандемію коронавірусу та у зв’язку з необхідністю дотримуватись карантинних правил. Та чи ж можна забути такі чудові традиції, коли дітки можуть "заколядувати" собі солодощів та грошенят, а дорослі радіють щедрим частуванням в гостинних українських оселях?!

Працівникам закладів культури Глобинської громади в умовах пандемії працювати складно (вже добряче скучили за глядачем) та ніхто не впав у розпач і всі сприйняли ситуацію як чергове випробування свого покликання -  відтворювати, зберігати та примножувати  безцінні духовні скарби українського народу. Тож колядуємо разом аж по 13 січня, потім щедруємо та готуємося до зустрічі Нового року за старим стилем!

Шановні жителі громади! Вас вітають працівники та аматори сцени Жуківського сільського будинку культури!