Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2020 рік

Дата: 18.01.2021 20:34

Фото без описуВідділ з питань державної реєстрації здійснює реєстраційні дії у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

За 2020 рік відділом було здійснено 8926 реєстраційні дії, з них:

• у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно- 6734 реєстраційних дій (реєстрація права власності та реєстрація іншого речового права);
  • у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб 1929 реєстраційні дії;
  • у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців 263 реєстраційні дії.

Відділом надано близько 1000 консультацій юридичним та фізичним особам.

Сума надходжень до міського бюджету за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно становить 677 189,10 грн.

Реєстраційні дії здійснюються у межах Полтавської області, крім реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, що здійснюється виключно у межах однієї територіальної громади.

Начальник відділу                                                                      Костенко О.О.