Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ДО УВАГИ ОСІБ ГЛОБИНСЬКОЇ ОТГ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ПЕСТИЦИДАМИ ТА АГРОХІМІКАТАМИ

Дата: 20.01.2021 14:18
Кількість переглядів: 397

Фото без описуЗгідно вимог чинного законодавства, зокрема: частини другої статті 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», абз. 7 частини першої статті 16 та абз. 4 частини другої статті 18 Закону України «Про захист рослин», Державних санітарних правил ДCП 8.8.1.2.001-98, інших нормативно-правових документів, особи, діяльність яких пов'язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та торгівлею ними, повинні Фото без описумати допуск (посвідчення) на право роботи із пестицидами і агрохімікатами. Порядок одержання такого допуску визначається Кабінетом Міністрів України – Постановою Кабінету Міністрів України №746 від 18 вересня 1995 р.. Без посвідчення та допуска забороняється робота з ними та допуск сторонніх осіб до місць застосування пестицидів.

 

Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров'я (п.4 Постанови Кабінету Міністрів України №746 від 18 вересня 1995 р.).

Фото без описуУстановою, на яку покладено обов’язки щодо проведення спеціальної підготовки та видачі посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та видачі допуску на право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, є Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у  областях. Посвідчення та допуски на право роботи з пестицидами видаються безкоштовно. По питанню отримання допусків (посвідчень) звертайтесь за адресою: м. Глобине, Тупік Лікарняний 7, тел. 28 -3-63

 

                                   Управління фітосанітарної безпеки ГУ

Держпродспоживслужби в Полтавській області 

провідний спеціаліст О.В. Котляр


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень