Зіт про роботу відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2020 рік

Дата: 27.01.2021 10:17

Фото без описуВідповідно до чинного законодавства, спеціалістами відділу було підготовлено до розгляду постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища 1749 проектів рішень по земельним питанням. Всього відбулося 9 засідань даної комісії, у ході роботи яких активну участь брали спеціалісти відділу. Постійно приймалась участь у роботі сесії Глобинської міської ради.

За звітний період відділом було видано 600 довідок до різних інстанцій (районний центр зайнятості, управління праці та соціального захисту населення та ін.)

Було укладено 72 договорів оренди землі, 1 договори особистого строкового сервітуту, 12 додаткових угод, 11 угод про розірвання договору оренди, проекти яких готувалися відділом.

Проведено 30 комісійних виїздів по земельних питаннях (встановлення меж земельних ділянок, вирішення земельних спорів, обміри та ін.)  за 135 зверненням, в результаті чого надано письмові відповіді, роз’яснення та рекомендації, вирішено спірні питання.

Відповідно звернень громадян було складено 48 актів обстеження зелених насаджень (дерев), що підлягають видаленню на території Глобинської міської ради. По даних звернення підготовлено матеріали та проекти рішень до виконкому Глобинської міської ради, видані ордери.

Протягом року спеціалісти відділу брали участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської ради, сесії міської ради, засіданнях виконкому, апаратних нарадах,  та ін.

Підготовлено необхідні матеріали та проведено земельні торги у формі аукціону на 3 земельних ділянки:

• Глобинська міська рада загальною площею 41,2022 га, на суму 494638,89 грн., що становить 69,96%, від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
  • с.Черевані, вул.Степаненківска, загальною площею 3,8168 га, на суму 3328,7 грн., що становить 3,1 від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
  • Глобинська міська рада загальною площею 4,0500 га, на суму 30525,63 грн., що становить 22,5%, від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;

В результаті продажу яких до бюджету розвитку Глобинської громади надійшли кошти на загальну суму 528 493,22 грн.

Також відділом постійно здійснювався прийом громадян, надання консультацій, роз’яснень.

Начальник відділу

по управлінню природними ресурсами

та регулюванню земельних відносин                                                             Наталія Голяковська