Дитячі журнали в бібліотеках Глобинської громади

Дата: 28.01.2021 12:32

Інколи доводиться чути, що час друкованих видань минає. Ми давно не слухаємо музики на касетах, не користуємося домашніми телефонами з прозорим диском, а телеграфи та друкарські машинки ще давніш перебрались до музейних сховищ. Та в Україні, нехай і набагато, продовжують видаватися дитячі журнали. Вони – справжня знахідка для наших книгарень і є досить популярними серед дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.

Серед усіх друкованих видань, яких у минулому році для наших бібліотек було передплачено 93 примірники (27 назв газет та 6 - журналів), найбільш цікавим для дітей виявився розважально-пізнавальний журнал «Яблунька». Завідувач комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської ОТГ Полтавської області» Раїса Миколаївна Погода налагодила особистий зв'язок з видавництвом та разом з наймолодшими читачами надіслала листа та колективні світлини до улюбленого видання А напередодні Нового року вони впізнали себе на сторінках улюбленої «Яблуньки»!