Крути: і сум, і біль, і вічна слава

Дата: 28.01.2021 15:40

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, яка  набула для нашого народу символічного значення, стала легендою, прикладом героїзму і жертовності  в боротьбі за незалежну Україну. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

На вшанування пам’яті героїв, подвиг яких став вічним символом незламності всіх захисників України, працівники КЗ «Публічна  бібліотека Глобинської міської ОТГ» підготували  для користувачів тематичні книжкові виставки та соціокультурні заходи, щоб нагадати  про славну сторінку історії України.

Великокринківська  бібліотека - філія, година  пам’яті «Герої Крут – справжні герої України» та книжкова викладка «Ми пам’ятаємо героїв Крут»