День пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2021 10:22

Фото без описуСьогодні той день, коли потрібно віддати шану стійкості та мужності молодих хлопців, які 103 роки тому стали на шляху ворога так само, як і нинішні захисники України на сході держави. 29 січня ми вшановуємо юних Героїв Крут, які зробили неможливе - на чотири доби зупинили більшовицьку армію, що йшла на Київ, аби задушити Українську державу. Молоді українці вище за власне життя поставили свободу, гідність, незалежність держави.  Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу –  так було вчора, є сьогодні і буде завтра. Герої готові віддати все, в тому числі своє життя,  для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності та процвітання.

Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли і знали: Українська нація зародилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля  крові на рідну землю. І ми існуватимемо доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя для її оборони. Слава Україні!