Дата: 03.02.2021 15:35

Фото без описуКеруючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається п’ята (позачергова) сесія Глобинської міської ради VIIІ скликання, яка відбудеться  5 лютого 2021 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради  за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд 5 (позачергової) сесії  винесені такі питання:

1.    Про Звернення до  Президента України, кабінету міністрів України.
2.    Про Звернення до т.в.о. міністра енергетики України Юрія Вітренка, до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
3.    Про підтвердження рішення №301 від 25.01.2021 «Про затвердження Положення про старосту в новій редакції» в порядку повторного розгляду  після зупинення його міським головою.
4.    Про звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг Комунальною установою  «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».
5.    Про прийняття прав засновника юридичної особи: Комунальне некомерційне медичне підприємство «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинського району Полтавської області.
6.    Про  Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Глобинської міської ради.
7.    Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2021 рік.
8.    Про внесення змін до Додатку № 7 до рішення другої (позачергової) сесії Глобинської міської ради восьмого скликання № 35 від 28.12.2020 «Про бюджет Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік».

9. Про перерахування коштів, що втратили своє цільове призначення.

10. Про затвердження акту приймання-передачі майна в комунальну власність  Глобинської  міської  ради з балансу Глобинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Розпорядження №63/02-05-АГП