A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

У Землянках вирішували як забезпечити село питною водою

Дата: 04.02.2021 17:20
Кількість переглядів: 603

4 лютого відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Артюшенка з мешканцями села Землянки з питань водопостачання. На зустрічі були присутніми депутат Глобинської міської ради Андрій Череп, начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Глобинської міської ради Сергій Пономарьов та керівник комунального підприємства села Великі Кринки Василь Бугай. Метою зібрання було налагодження нормативної роботи водозабору, оскільки нещодавно Глобинська міська рада прийняла до комунальної власності артезіанську свердловину питного водопостачання в селі Землянки, яку дотепер жителі села експлуатували власними силами.

У ході спілкування обговорили питання повязані з майбутнім наданням послуг з водопостачання для жителів села Землянки Великокринківським ККП. Зокрема, з’ясовано умови укладення договорів між надавачем і одержувачами послуги, до відома майбутніх абонентів доведена інформація щодо розмежування відповідальності за експлуатацію вуличного водогону між ККП і власниками домогосподарств. Домовились, що  до 1 березня 2021 року всі майбутні абоненти мають укласти угоди з Великокринківським ККП на постачання води.

Хвилювало громадян питання встановлення лічильників холодної води, адже на сьогодні за тарифами комунального підприємства місячна вартість споживання води без лічильника становить 67 грн. на одну зареєстровану особу, а вартість 1 м3 води – 15 грн.

По завершені зустрічі в приміщенні колишньої Землянківської сільської ради Олександр Артюшенко провів технічну нараду, за результатами якої надані відповідні доручення щодо початку процедури визнання права комунальної власності на водогони в селі та водонапірну вежу, відновлення схеми водопостачання села та підготовки дозвільних документів.  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень