«Не прощаюсь з тобою, моя Україно…»

Дата: 05.02.2021 08:31

09 лютого спливає 16 літ, як відійшла за вічну межу наша славна краянка Раїса Панасівна Кириченко – Герой України, народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, повний кавалер ордена княгині Ольги.

Отчий край Берегині української пісні запрошує на меморіальні заходи «Не прощаюсь з тобою, моя Україно…».

10 год. 30 хв. – поминальний молебень у Корещинській церкві Покрови Пресвятої Богородиці.

11.00 год. – покладання квітів до могили співачки на кладовищі с. Корещина.

11 год. 30 хв. – покладання квітів до меморіальної дошки на батьківському будинкові співачки (музей-садиба «Мамина вишня» Героя України Раїси Кириченко с. Корещина).

12.00 год. – покладання квітів до пам’ятника Раїси Кириченко (Землянківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. народної артистки України Р. П. Кириченко).