Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

Дата: 05.02.2021 09:01

4 лютого, у рамках підготовки до пленарного засідання чергової 6-ї сесії Глобинської міської ради восьмого скликання, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища під головуванням Олега Лєдніка.

У засіданні взяли участь депутати міської ради: Олександр Ілляшенко, Володимир Шкірко, Олег Клімов, Андрій Череп, депутат Кременчуцької районної ради Тамара Кірян, доповідачі - начальник та спеціалісти відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин викнавчого комітету Глобинської міської ради, землевпорядники колишніх сільських рад, що ввійшли до складу Глобинської ТГ.

Члени постійної комісії розглянули 224 питань порядку денного та внесли відповідні  рекомендації, 7 питань відправлено на доопрацювання, 18 питань знято з розгляду.