Відбулося пленарне засідання п’ятої позачергової сесії міської ради

Дата: 05.02.2021 22:35

5 лютого у залі засідань Глобинської міської ради відбулося пленарне засідання п’ятої позачергової сесії Глобинської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У роботі засідання взяли участь 22 депутати.

Депутати затвердили порядок денний засідання, включивши одне додаткове питання, яке було попередньо розглянуто та погоджено на засіданні постійної комісії з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та будівництва. Стосувалося питання затвердження акту приймання-передачі майна в комунальну власність Глобинської міської ради з балансу Глобинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Два питання порядку денного виключено депутатами  з порядку денного та перенесено до розгляду на пленарному засіданні 6-ої чергової сесії ради.

Глобинська міська рада приступила до розгляду питань порядку денного пленарного засідання, велася пряма відеотрансляція пленарного засідання на офіційному веб-сайті міської ради.

Депутати ухвалити Звернення до т.в.о. міністра енергетики України Юрія Вітренка, до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо розгляду можливості передачі газорозподільних мереж, які знаходяться на території Глобинської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області у користування та проведення господарської діяльності на користь ПрАТ «Кременчукгаз». Прийняли рішення звільнити окремі категорії осіб тимчасово (на період дії карантину, введеного з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, або до прийняття іншого рішення сесією Глобинської міської ради), від  сплати  за  отримані базові соціальні послуги за рахунок бюджетних коштів, що надаються відділеннями Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради».

Прийняли права засновника юридичної особи публічного права Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області, затвердили порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів некомерційних комунальних підприємств Глобинської міської ради, форму звіту про виконання фінансового плану та форму фінансового плану  некомерційних комунальних підприємств Глобинської міської ради, затвердили фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2021 рік та прийняли інші рішення.

З усіх питань порядку денного пленарного засідання, затвердженого депутатами, одноголосно прийняті відповідні рішення.