Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Депутати Глобинської міської ради прийняли звернення до т.в.о. Міністра енергетики України Юрія Вітренка, до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля

Дата: 09.02.2021 17:09
Кількість переглядів: 386

Фото без описуЯк уже повідомлялося раніше, на пленарному засіданні пятої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання депутати міської ради одноголосно підтримали звернення до т.в.о. Міністра енергетики України Юрія Вітренка, до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо можливості передачі газорозподільних мереж, які знаходяться в межах господарської діяльності АТ «Полтавагаз», на користь ПрАТ «Кременчукгаз» в межах території Глобинської ОТГ Кременчуцького р-ну Полтавської області.

Необхідність такого звернення зумовлена тим, що попередньо направлялося звернення депутатів Глобинської міської ради Голові правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдану Оксененку з проханням розглянути можливість провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах території Глобинської ОТГ організацією - ПрАТ «Кременчукгаз».

У офіційній відповіді від Голови правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдана Оксененка повідомлялося, що для вирішення даного питання необхідне прийняття Кабінетом Міністрів України відповідного організаційно-розпорядчого акта про передачу в користування ПрАТ “Кременчукгаз" відповідної газорозподільної мережі.

Зважаючи на це, депутатським корпусом було напрацьоване відповідне звернення, яке затверджене на пленарному засіданні позачергової сесії ради та направлене адресатам.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень