Полтавська область, Кременчуцький район

Настільний теніс

Дата: 10.02.2021 13:39
Кількість переглядів: 698

6 лютого 2021 року відбувся чемпіонат Глобинської міської територіальної громади з настільного тенісу серед чоловіків.

Змагання проводились у два етапи. Спочатку розіграли першість серед команд, а потім провели змагання в особистому заліку.

Командну першість виборола команда із села Пироги, другими були тенісисти із села Пустовійтове, третіми стали спортсмени із Бабичівки.

В особистому заліку не було рівних тенісисту з села Пироги Володимиру Невмивако. Друге місце здобув глобинець Олег Лисенко. Третє місце дісталось гравцю з села Пустовійтове Олександру Шкуренко.

Переможців нагороджено грамотами та медалями. Команда-переможець отримала Кубок.

Фото без опису

Маємо ще одну приємну новину. Так, 9 лютого 2021 року у приміщенні Полтавської обласної ради пройшов чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС.

Глобинську громаду у змаганнях представляв Ігор Коваленко із с. Великі Кринки.

У нелегкій боротьбі наш спортсмен виборов І місце, за що був нагороджений грамотою, медаллю та отримав цінний подарунок.

Тож, давайте привітаємо Ігоря Коваленка з перемогою. Так тримати!