Увага! Інформація щодо ускладнення погодних умов

Дата: 11.02.2021 17:18

Фото без описуЗа інформацією Головного Управління ДСНС України у Полтавській області станом на 16 год. спостерігається невеликий сніг у м. Києві та Київській області; у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернігівській областях. У Кіровоградській, Полтавській та Черкаській - невеликий сніг з дощем.

Впродовж 12-13 лютого очікується значне зниження температури; 14-18 лютого холодна погода.

За інформацією Укравтодору з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки діють обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспортуПолтавська область на а/д М-03 Київ-Харків-Довжанський та Н-08 Бориспіль-Дніпро (через Кременчук)-Маріуполь – в межах області.