Поповнення книжкового фонду від Українського інституту книги

Дата: 15.02.2021 08:50

Книжковий фонд КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» поповнився новими книгами в кількості 827 екземплярів (510 – для дітей, 317 – для дорослого користувача) згідно Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги.

Отримані книжкові новинки радують і бібліотекарів, і користувачів! Для дітей та підлітків бібліотека отримала багато популярних видань: казки, пригодницькі твори, фантастичні історії, детективи та ін., для дорослих - твори сучасних українських авторів, зарубіжні переклади, документальні видання, тощо.

Колектив бібліотеки щиро дякує  всім причетним до отриманої нами літератури: творцям та адміністраторам Програми поповнення бібліотечних фондів: Українському інституту книги, сучасним авторам та оформлювачам книг, креативним видавцям, Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського за надану можливість нашим користувачам  долучитися до неповторного і цікавого світу  книги.

Запрошуємо до бібліотеки дорослих і дітей на книжкові новинки!