Поезії чарівні звуки

Дата: 16.02.2021 09:25

Працівники міського будинку культури ім. І.Франка (завідувач В.Базарова) та бібліотеки-філії №2 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської ОТГ» (завідувач І. Дзюба) завжди намагаються привернути увагу глобинців до свого закладу культури та популяризують його як центр активного спілкування жителів промислової частини міста.

З нагоди Дня закоханих в БК ім. І.Франка відбулося літературно-мистецьке свято «Поезії чарівні звуки», яке було сповнене приємних сюрпризів, неочікуваних миттєвостей та пронизане щирістю почуттів і теплом люблячих сердець. Святкові заходи розпочались у бібліотеці, де усіх охочих до творчості глобинських митців зустрічали Інна Дзюба та Аліна Червонько. Тут власний творчий доробок – книгу «Грані душі» - презентувала місцева авторка, керівник Глобинської міської літературно-мистецької організації «Квітка натхнення» Ніна Полівко. Потім гості перемістились в музичну залу, де виступи учасників художньої самодіяльності - Марії Ковтун, Надії Оленич та гурту «Щаслива доля» - гармонійно поєднувались з віршованими творами місцевих літераторів.  Творча зустріч відбувалася за участі  членів громадської організації «Квітка натхнення»: Лілії Білоус, Івана Бугая, Марії Ковтун, Лариси Перчик, Василя Папенка, Ганни Потабрик, Віталя Мазура. На завершення свята всі присутні отримали «валентинки», виготовлені умілими рученятами вихованців гуртка декоративно-прикладного мистецтва (керівник Людмила Юременко).

Гості та учасники літературно-мистецького свята були у захваті від приємної зустрічі, а потім ще довго ділилися враженнями між собою.