Відбулося перше пленарне засідання 6 сесії Глобинської міської ради VIII скликання

Дата: 19.02.2021 14:20

18 лютого 2021 у міському будинку культури пройшло перше пленарне засідання шостої сесії Глобинської міської ради VIII скликання, на якому розглянули 156 питань порядку денного. Друге пленарне засідання заплановане на 22 лютого.

Перед початком роботи всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять двох земляків В‘ячеслава Олексієнка та Олександра Войтенка, які загинули під час виконання бойового завдання у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. І саме 18 лютого у місті Кременчук проходила прощальна церемонія із Героями. Після чого депутати перейшли до розгляду запланових питань. Робота пленарного засідання тривала близько шести годин.