НЕ ЗАБУВАЙМО ТИХ, ХТО ХОТІВ ЖИТИ!

Дата: 19.02.2021 15:32

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті загиблих.

Саме в цей день загинуло найбільше активістів. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

Напередодні цього Дня з метою вшанування пам’яті тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України очільник громади, представники  виконавчого комітету, комунальних установ та закладів Глобинської міської ради поклали квіти до памятника Захисникам України.