"Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!"

Дата: 23.02.2021 16:14

Фото без опису25 лютого все прогресивне українство відзначає 150 річницю з дня народження геніальної поетеси Лесі Українки, ім′я якої  золотими літерами вписане в культурну спадщину нашої нації, підіймаючи її до рівня кращих зразків світового красного письменства.

Глобинська бібліотека-філія №1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» виступила з ініціативою проведення поетичного флешмобу «Читаємо Лесю». Дякуємо всім, кому небайдужа творчість Лесі Українки та хто прочитав  улюблені рядки, відклавши всі свої буденні справи.

Літературний флешмоб – це відповідь на слова Лесі Українки:

Як я умру, на світі запалає

Покинутий вогонь моїх пісень,

І стримуваний пломінь засіяє,

Вночі запалений, горітиме удень.

Вогонь пісень Лесі Українки горітиме, допоки пам′ятатимуть та читатимуть її неперевершену поезію. Дай, Боже, нам хоч частину тієї мужності й дієвої любові до своєї Вітчизни, якими так переповнена була славетна Леся Українка!