Оголошено конкурси на заміщення вакантних посад

Дата: 26.02.2021 13:18

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціального забезпечення виконкому Глобинської міської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра. Вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 285. Телефон: 25-5-40.

***

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей виконкому Глобинської міської ради