Привітали із 100-річним ювілеєм

Дата: 26.02.2021 14:27

Знову приємна подія у Глобинській громаді. Сьогодні, 26 лютого жителька села Троїцьке Яцун Тетяна Іванівна святкує 100-літній ювілей.

Щоб привітати ювілярку, до її оселі завітали Глобинський міський голова Станіслав Джусь та працівники відділу соціального забезпечення. Гості вручили Тетяні Іванівні квіти та коровай. Також, відповідно до Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради до 100-річного ювілею Тетяні Іванівні надано грошову допомогу у розмірі 1000 грн.

З нагоди поважного ювілейного Дня народження гості висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які  вона передала своїм дітям, внукам та правнукам.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої» - бажав очільник громади, звертаючись до поважної іменинниці.