Сервісні центри МВС повідомляють про графік роботи у святкові дні

Дата: 05.03.2021 11:53

Фото без описуУ березні цього року сервісні центри МВС працюють зі змінами у графіку роботи.

Так, працівники регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Полтавській області, що знаходиться за адресою село Розсошенці, вулиця Кременчуцька 2В матимуть святкові вихідні 6,7,8 березня, а 9 березня продовжать працювати у звичному режимі.

Працівники територіальних сервісних центрів МВС, адреси та контакти яких можна переглянути за посиланням матимуть вихідні 7,8 та 9 березня. 10 березня громадяни можуть отримати послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія.

Разом з тим нагадуємо, що запис до електронної черги тимчасово недоступний. Наразі проводяться роботи з технічного обслуговування відповідного обладнання. Про їх закінчення буде повідомлено додатково.

Під час проведення робіт, прийом громадян відбуватиметься за попереднім записом за телефонами вашого територіального сервісного центр МВС, або у порядку живої черги (за наявності вільних місць).

Більше інформації на сайті та за телефонами +380631271219, (0532)591499

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС