Полтавська область, Кременчуцький район

Масляну святкували, холодну зиму проводжали!

Дата: 12.03.2021 19:55

Масляна - одне з найстаріших свят слов'янських народів, добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, яке полюбляють і дорослі, і малі!  Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, протягом якого  кожен  українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

11 березня в Глобинській бібліотеці-філії №1 було гамірно та весело. Цього дня працівники книгозбірні спільно з Глобинським міським будинком культури влаштували народознавчі посиденьки «Масляну святкували та холодну зиму проводжали». Ведучі свята Алла Бугаєць та Світлана Задорожня розповіли гостям про історію свята, його традиції, звичаї, познайомили з літературою краєзнавчого характеру.

Родзинкою посиденьок став майстер-клас «Лялька-мотанка», проведений Олександрою Яресько, керівником гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Креатив», який діє при Глобинському міському будинку культури.

Завершилась зустріч смакуванням апетитних млинчиків та вареничків.

Величезний заряд позитиву, посмішок, гарного настрою отримали всі присутні!