Дякуємо нашим спонсорам!

Дата: 25.03.2021 11:28

Фото без описуКнижковий фонд Глобинської бібліотеки-філії №1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» знову поповнився новими книгами!

Бібліотекарі та користувачі закладу виносять щиру подяку директору ВП «Глобинський цукровий завод» ТОВ «Цукорагроком»  Гурі Олегу Васильовичу та директору ПП «ЕНЕРГОСВІТ-МОНТАЖ» Галагану Олександру Олександровичу за надані кошти для придбання книг. Ця підтримка – свідчення  небайдужого ставлення до проблем нашої бібліотеки та розуміння  важливості книги. Дуже приємно, що в наш час є люди, готові прийти на допомогу  бібліотеці  і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Сподіваємося, що наша співпраця  триватиме, а нові проєкти та плани реалізуються в майбутньому.