Дата: 26.03.2021 14:47

Фото без описуВідповідно до  плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2021 рік підготовлені і оприлюднюються проєкти рішень регуляторних актів – проєктів рішень Глобинської міської ради :

1. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Глобинської міської територіальної громади
  2. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку по Глобинській міській територіальній громаді у Полтавській області
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Глобинській міській  територіальній громаді у Полтавській області
  4. Про встановлення транспортного податку на території Глобинської міської територіальної громади
  5. Про затвердження ставок туристичного збору на території Глобинської міської територіальної громади.

Розробник – фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Проєкти вищевказаних регуляторних актів розроблені для встановлення  єдиних розмірів ставок та єдиного порядку здійснення контролю за додержанням правил розрахунку та сплати податків і зборів на території громади.

З метою отримання пропозицій та зауважень до проєктів рішень Глобинської міської ради, проєкти регуляторних актів та аналізи їх регуляторного впливу розміщені з 26 березня 2021 року в розділі  «Регуляторна діяльність» на офіційній веб-сторінці Глобинської міської ради в мережі Інтернет : www. https://globynska-gromada.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєктів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєктів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 285 або у вигляді листа в електронній формі на електронну адресу globino.mr@globyne-rada.gov.ua .