Шановні глобинці та жителі Глобинського краю!

Дата: 09.04.2021 13:12

Фото без описуДо Глобинської міської ради звернувся краєзнавець-пошуковець із Вінниччини з проханням допомогти знайти рідних Шкільного (Школьного) Івана Марковича, 1923 року народження,  який загинув 29 листопада 1942 року в бою з німецько-фашистськими загарбниками. Про нього відомо, що народився він у місті Глобине, на фронт був призваний в 1941 році Козельщанським РВК Полтавської області, мав військове звання старший сержант та був командиром башти танка, останнє місце служби 81 танкова бригада Калінінського фронту. В м. Глобине проживала його мати – Шкільна (Школьна) Варвара Матвіївна.

Причина звернення: знайдено нагороди воїна, які пошуковці мають намір передати рідним.

В зв’язку з цим, якщо Вам щось відомо про рідних воїна-героя прохаємо повідомити до Глобинської міської ради письмово: вул. Центральна, 285, м. Глобине, Полтавської області, 39000, або ж за телефоном (05365)25219 чи на електронну адресу: globino.mr@globyne-rada.gov.ua.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради