З 15 квітня на території Глобинської громади вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи „червоного” рівня епідемічної небезпеки

Дата: 14.04.2021 16:11

14 квітня під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради, на якому розглянутоінформацію про епідемічну ситуацію на території області та протокольне рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2021 № 20, в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

Комісією прийнято рішення про посилення заходів карантинних (протиепідемічних) обмежень. Таким чином, вирішено з 00 год. 00 хв. 15 квітня 2021 р. до окремого рішення на території Глобинської міської ради застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи „червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Серед встановлених обмежень:

• заборонено відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти, (учням початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів) з 19.04.2021 р. по 23.04.2021 р.), крім закладів дошкільної освіти та інклюзивно-ресурсного центру, за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового пїоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);
  • заборонено здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним (міським №№ 2, 4, 5 та приміським №7, 8) в межах території Глобинської міської ради, крім транзитних перевезень та перевезень працівників, що задіяні на підприємствах, установах, організаціях віднесених до критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів, працівники закладів освіти тощо) за спеціальними графіком роботи: на міських автобусних маршрутах з 07.00 до 10.30 та з 16.00 до 18.30, на приміському №8 з 06,45 до 10.30 та 16.00 до 18.30;
  • заборонено перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, шо закривають ніс та рот, в тому числі виготовлених самостійно.
  • скасовано усі масові заходи, окрім автоконцертів та автокінотеатрів та інші обмеження.

Водночас наголошено на посиленні жорсткого контролю за виконанням карантинних обмежень, який буде здійснювати Відділ поліції №1 ГУ НП в Полтавській області, Глобинське РУ ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, МГФ з ОГП «Муніципальна міліція» із залученням Глобинського осередку ГО «Save ФОП».

Більш детально про впровадженні обмеження у протоколі комісії (додається).