Розвиток освіти в Глобинській територіальній громаді в 2017-2020 роках

Дата: 21.04.2021 15:38

У 2020 році завершився термін дії Комплексної програми розвитку освіти Глобинської територіальної громади на 2017-2020 роки, яка була затверджена рішенням 16  сесії першого скликання від 23.12.2016 № 965.

Метою  програми було забезпечення умов рівної доступності для населення міської ради до сучасної повноцінної, якісної освіти, що відповідає актуальним і перспективним запитам особистості, суспільства і держави, міжнародним критеріям; створення належних умов для навчання та комфортного перебування дітей у навчальних закладах, забезпечення якісного функціонування навчального процесу та збереження здоров'я дітей шляхом поновлення обладнання та навчально-методичного забезпечення навчальних кабінетів, поновлення шкільних меблів, технологічного обладнання їдалень дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, придбання спортивного інвентаря та обладнання відповідно до санітарно-гігієнічних правил та норм.

Відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради спільно із освітніми закладами впродовж дії програми проведена значна робота з її виконання.  Звіт про виконання заходів Комплексної програми розвитку освіти Глобинської територіальної громади на 2017-2020 роки розглянуто та затверджено 20 квітня 2021 року на 8 сесії Глобинської міської ради VІII скликання  (перше пленарне засідання).