Увага! Змінився порядок виплати допомоги на поховання

Дата: 23.04.2021 12:41

Фото без описуЗ 1 квітня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги» змінився порядок виплати органами Пенсійного фонду України допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера. Відтепер зазначені виплати будуть здійснюватися виключно через банківські установи.

При зверненні до відділу обслуговування громадян (сервісного центру) за отриманням допомоги на поховання  необхідно надати такі документи:

заяву про виплату допомоги на поховання;

документ, що посвідчує особу заявника (пасторт та додаток до паспорта, ідентифікаційний номер;

свідоцтво про смерть пенсіонера та витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання або довідку про смерть пенсіонера;

інформацію про реквізити банківського рахунку, відкритого на особу, що звернулась за отриманням послуги;

документи, що підтверджують поховання за власний рахунок (в разі смерті військового пенсіонера);

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

Відділ обслуговування громадян №2 ( Глобине)