До відома жителів Глобинської громади!

Дата: 26.04.2021 14:53

На виконання Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік (прийнята рішенням 8 сесії Глобинської  міської ради 8 скликання 20.04.2021 р.)  оголошується прийом заявок від зареєстрованих об'єднань громадян, депутатських груп та фракцій на включення по 1 представнику до складу Конкурсної комісії на визначення кращих громадських ініціатив. Прийом заявок здійснюється з 28 квітня по 18 травня 2021 року (включно). Заявки приймаються в письмовій формі відділом соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Центральна, 281, або на електронну пошту gl-veri@ukr.net.

Ознайомитись із Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік можна на сайті Глобинської міської ради в розділі «Програми і порядки» https://globynska-gromada.gov.ua/programi-13-21-05-29-11-2017.

Отримати консультацію щодо подачі заявки до складу Конкурсної комісії та Анкет на конкурс, форми бланків Анкет- можна також у відділі соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Центральна, 281, та по тел.:,  24-6-07(після 1 травня), 099487740 (Наталія Калініченко).