A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Впровадження Базового компонента дошкільної освіти в закладах освіти Глобинської громади

Дата: 28.04.2021 11:34
Кількість переглядів: 1220

Заклад дошкільної освіти - це  платформа для розвитку всіх базових навичок, знань і компетентностей, які потрібні людині впродовж життя.    

Існує багато чинників, що впливають на якість дошкільної освіти.    Найголовніші з поміж них – це програми, засновані на компетентнісному підході; відносини дитини з педагогом, а також підтримка батьків. Ми - дорослі,  творимо та впроваджуємо програми,  беремо величезну відповідальність за майбутнє дітей.   Головна наша мета  – це щастя дитини. Як цю мету реалізувати?  Як зробити так, щоб дитина почувалася щасливою в закладі дошкільної освіти?

Відповіді на ці питання може дати  оновлений  Базовий   компонент  дошкільної освіти - державний  стандарт, що містить норми і положення, які визначають державні вимоги до рівня розвиненості та вихованості дитини дошкільного віку, а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті. Своїми ідеями і напрацюваннями  з  реалізації 7 освітніх напрямів обов’язкової складової Стандарту поділилися з колегами педагоги- дошкільники 7 закладів Глобинської громади під час освітнього  онлайн семінару-практикуму, який організувала та провела  фахівець відділу освіти Обревко Л.І  23 та 27 квітня 2021 року. 

           В рамках семінару Обревко Л.І. детально прокоментувала нову редакцію Базового компоненту дошкільної освіти в Україні. Зокрема, закцентувала увагу на його вимогах і  умовах, окреслила складники та охарактеризувала базові принципи реалізації стандарту.

Колектив Глобинського  ДНЗ №3 «Ясенок» (завідувач Феденко Я.В.) детально показав  свою  діяльність щодо впровадження напряму «Особистість дитини».   З родзинками  в сенсорно – пізнавальному просторі ознайомили всіх присутніх педагогічні працівники Глобинського ДНЗ №4 «Зірочка» (завідувач Закревська В.Л.). Як розвивати мовлення дитини  розповіли   працівники Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок» (завідувач Власюга Н.М.). Освітні напрями «Дитина в природному довкіллі»   розкрили педагоги  Пирогівського ДНЗ «Казка» (завідувач Підорець М.М.). а «Дитина в соціумі» - Жуківського ДНЗ «Сонечко» (завідувач Малахова Ю.М.). Роботу щодо розвитку ігрової  та мистецько-творчої компетентностей презентували Бабичівський НВК                   (керівник дошкільного підрозділу Ломака В.Г.) та Опришківський ДНЗ «Сонечко» (завідувач Шишковська А.В.).   

Семінар викликав позитивні емоції,  піднесений настрій у всіх учасників.  Захід дійсно став стартовим майданчиком для об’єднання спільних зусиль  відділу освіти та педагогічних колективів закладів освіти міської ради щодо впровадження оновленого стандарту дошкільної освіти.

Дякуємо творчим, дружнім, педагогам - інноваторам, готовим змінюватися, вдосконалюватися, постійно вчитися, для того, щоб закладати міцний фундамент дошкільної освіти.

Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради

Фото без описуФото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень