Обговорили питання запобігання надзвичайним ситуаціям в природних екосистемах

Дата: 05.05.2021 14:40

5 травня за участю заступника голови Кременчуцької райдержадміністрації Артема Даценка відбулося засідання робочої групи з питань запобігання надзвичайним ситуаціям в природних екосистемах. Участь у засіданні взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кочерга, начальник Глобинської місцевої пожежної охорони Михайло Буша, т.в.о. начальника Глобинського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області Олег Дідора та головний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету міської ради Олександр Білоус.

У ході зустрічі обговорено питання взаємодії і співпраці органів ДСНС та місцевої пожежної охорони під час запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, контролю пожежного стану в екосистемах громади, забезпечення паливно-мастильними матеріалами для гасіння загорання торфяників на території громади, розрахунку та формування необхідного матеріального резерву тощо.