Заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 10:13

Фото без описуШановні жителі громади! У зв'язку зі скасуванням "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області внесено зміни до Плану заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам’яті та примирення у Глобинській громаді.

Так, 08 травня 2021 року у Глобиному відбудуться наступні заходи:

8:30 – 9:30 – покладання квітів за участю керівництва громади до пам’ятних знаків, стел, братських могил загиблим воїнам;

9:30 – 10:00 – формування колони біля пам’ятника засновнику міста Івану Глобі та Хода пам’яті до пам’ятника Захисникам Вітчизни

10:00 – 10:30 – мітинг вшанування пам’яті загиблих воїнів та покладання квітів до пам’ятника Захисникам Вітчизни;

11:00 - 12:00 - святковий концерт у міському будинку культури за адресою м. Глобине, вул.Центральна, 228;

12:00 – 13:30 -  за участю керівництва громади та представників ветеранських організацій відвідування фронтовиків та вдів загиблих воїнів з врученням продуктових наборів.

Заходи у сільських населених пунктах громади відбуватимуться за окремим графіком.

Усі заходи проводитимуться з дотриманням карантинних правил та норм (обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту, дотримання між присутніми фізичної дистанції не менше ніж 1,5 м).