Дата: 14.05.2021 09:32

Фото без описуОголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Обознівське» Глобинської міської ради, місцезнаходження підприємства: с. Обознівка, вул. Перемоги, 23А.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта базова вища не нижче ступеня бакалавр; загальний стаж роботи не менше 3 років, досвід управлінської діяльності бажаний, володіння діловою українською мовою.

До заяви додаються документи: особова картка (форма П-2) з фотокарткою 4×6 см, автобіографія, копії документа про освіту, паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, трудової книжки,  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), резюме у довільній формі з викладенням бачення місії підприємства, основних завдань та шляхів їх реалізації.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення (до 28 травня включно) за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285. Телефон для довідок: 28-3-14, 25-5-40.