A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Глобинський районний сектор з питань пробації запрошує до співпраці волонтерів

Дата: 17.05.2021 14:24
Кількість переглядів: 444

Фото без описуСучасна модель пробації в Україні є одним із прогресивних підходів до виконання покарань не пов’язаних з позбавленням волі, яка використовуючи кращі практики світу та сучасні інструментів роботи із особами, які вчинили кримінальні правопорушення, намагається вирішити їхні криміногенні потреби за допомогою державних і громадських організацій та установ, а також волонтерів пробації.

Співробітники уповноважених органів з питань пробації починають працювати з особою на етапі судового розгляду та після винесення судом вироку, яким призначено покарання не пов’язане з ізоляцією від суспільства. Пробація забезпечує контроль за виконанням засудженими обов’язків, покладених на нього судом, надає необхідні консультації та допомогу у створенні умов для життя, не вчиняючи нових правопорушень. При розробці планів роботи до кожного клієнта пробації застосовується індивідуальних підхід.

При залученні волонтерів до проведення соціально-виховної роботи з підобліковими органів пробації ефективність даної роботи збільшується, шо дає можливість в найкоротші строки повернути правопорушника в суспільство та долучити його до суспільно-корисної діяльності. Таким чином волонтерська діяльність пов’язана з пробацією, є невід’ємною чаетиною комплексу заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки клієнта пробації та її окремих проявів.

Згідно з чинним законодавством України, волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. До волонтерської діяльності, пов’язаної із пробацією, не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше були виключені уповноваженим органом з питань пробації зі складу волонтерів пробації через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію волонтера пробації, уповноваженого органу з питань пробації, порушили права суб’єктів пробації.

Глобинський районний сектор з питань пробації запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із органами пробації Ви допомагатимете особам (суб'єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання шодо міри їх відповідальності.

Ми Вас чекаємо за адресою: м. Глобине вул.Центральна, 120, Полтавської області, 39000. Ел. aдpeca:pl8@probation.gov.uaконтактний телефон 050-0338302


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень