До відома бджолярів!

Дата: 17.05.2021 15:15

Фото без описуФГ «Агросвіт СВ» повідомляє, що фермерським господарством «Агросвіт-СВ» буде застосовано пестициди на посівах озимого ріпаку на полі № 8, яке межує з населеним пунктом село Обознівка та на полі № 2, яке знаходиться на виїзді з міста Глобине в напрямку села Пустовійтове.

Обробка буде проводитись в ніч з 18 на 19 травня 2021 року з 20:00 по 4:00 годину препаратами: - фунгіцид Піктор в дозі 0,5 л/га (виробник BASF) діюча речовина боскалід 200 г/л +димоксистробін 200 г/л та інсектицидом Райнер в дозі 0,12 кг/га (виробник IFAGRI) діюча речовина ацетаміприд 200 г/л. Обидва препарати мають 3-й ступінь токсичності, зареєстровані як безпечні для бджіл, джмелів та корисної ентомофауни - можуть використовуватися у період цвітіння. Спосіб (метод) застосування засобів захисту рослин - наземний.

Відповідальна особа підприємства за обробку посівів сільгоспкультур - Пилипенко Валерій Петрович (контактний телефон 050 040 58 24).