Наші чемпіони!

Дата: 18.05.2021 19:08

Нещодавно в Полтаві відбулися змагання на кубок України з жиму лежачи, станової тяги та підйому штанги на біцепс Федерації Пауерліфтингу RAW 100 %. Його учасниками були представники усіх областей України, а це більш як 100 шанувальників цього виду спорту. На змаганнях Глобинську громаду представляли: п'ятнадцятирічний Іван Скапа (відвідувач Устиміського тренажерного залу, вихованець рекордсмена та майстра спорту міжнародного класу з підняття штанги на біцепс Віталія Мазура) та сам тренер. Віталій став переможцем абсолютного заліку та в двох категоріях: до 90кг і у віці 30-35 років. Іван же здобув два «золота»: одне - в категорії до 15 років, інше - у відкритій категорії до 60 кг, де встановив 2 рекорди України та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу.

Іван стає продовжувачем справи Віталія Мазура та буде й надалі прославляти Глобинщину на всеукраїнській та світовій арені.