Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Унікальна можливість для всіх!!!

Дата: 21.05.2021 08:24
Кількість переглядів: 435

Фото без описуЗ 21 травня  2021 року  на електронному  майданчику  Полтавської обласної ради "Smart Region" розпочинається онлайн-голосування за проєкти екологічних громадських ініціатив.

Як зазначається на сайті облради, цьогоріч для участі в змаганнях було подано 121 проєкт  із 45 територіальних громад Полтавської області, найбільш активними виявилися мешканці Лубенської (7 проєктів), Лохвицької та Зіньківської міських територіальних громад (по 6 проєктів). Облаштування креативних зелених зон та локацій в паркових зонах, створення екологічних стежин у дендропарках та заповідниках, захист рибних ресурсів; заохочення мешканців сіл, селищ, міст Полтавщини до роздільного збирання твердих побутових відходів та бережного ставлення до водойм;  екоосвіта та екокультура; безпечне питне водопостачання - основна тематика проєктів. До 5 червня стануть відомі проєкти-переможці конкурсу. З усіма поданими на конкурс проєктами можна ознайомитись на порталі SmartRegion Полтавської області за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4

 

За лічені хвилини Ви можете прийняти рішення про фінансування вагомих проєктів майбутнього – проєктів затишних куточків  з  екодоброзичливістю до рідної неньки землі; пройти тест на згуртованість для творення змін на краще, безпосередньо вплинути на видатки обласного бюджету. Якщо Ви добродійні і захоплюєтесь природою, то  Вас чекає незабутнє спілкування з однокласниками, друзями, одногрупниками, знайомими для поширення екоідей та залучення до голосування.

 

Незважаючи на сучасний технологічний прогрес, ще ніхто не зміг за декілька хвилин облаштувати екогай, екостежину, екотериторію,  по якій безпечно затупотять маленькі босі ноженята, а екологічні ініціативи надають проактивним людям та дружнім громадам такий шанс.

 

Спробуємо!? І ми завжди з радістю чекатимемо Вас з доброзичливими еконамірами в кабінетах екології, "Пирогівській Рибниці" та в Ярошівському екогаї "Лелече гніздечко".

 

Голосування за проєкти лише в електронному вигляді стартувало 21 травня 2021 року і триватиме до 02 червня 2021 року на онлайн платформі Полтавської обласної ради.

 

Віддати свій голос можна за  ТРИ  ПРОЄКТИ. Прохаємо якнайактивніше проголосувати за ініціативи жителів Глобинської громади,  розміщені за посиланнями:

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/4  – "Твори весняний легіт екогаю", Глобинська громада

 

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/6 – "Еко-систему ставка захисти", Глобинська громада

 

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/7Кабінет біології та еколології в Пустовійтівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Глобинська громада

 

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/119 – «Green Island of Studying» («Зелений острів навчання»), Глобинська громада

 

 

Тамара Кір'ян

cтароста сіл Пироги, Яроші          

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень