Глобинці в призерах

Дата: 25.05.2021 09:50

22 травня 2021 року у місті Полтава відбувся відкритий чемпіонат ЗАКЛАДУ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "КОЛОС""(ЗОГ «ПО ДЮСШ «Колос»») з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Нашу громаду представляли 12 спортсменів - вихованців заслуженого тренера України Геннадія Тарасенка. Пятеро із них повернулися додому з нагородами.

Перше місце у ваговій категорії до 29 кг виборов Олександр Лісняк,  другим став Олександр Шайтан у ваговій категорії до 55 кг.

Ще троє спортсменів вибороли третє місце: Власюга Ілля (вагова категорія 29 кг), Хаджив Назар та Гора Назар (вагова категорія 42 кг).

Тож, давайте привітаємо наших спортсменів із вдалим виступом на чемпіонаті. Так тримати!