Полтавська область, Кременчуцький район

ФІНАЛІСТИ ВІДОМІ!

Дата: 02.06.2021 13:57
Кількість переглядів: 874

Фото без опису01 червня 2021 року відбулися півфінальні матчі Кубка Глобинської громади з мініфутболу.

Першими на поле вийшли команди “Шепелівка”-”Нібулон”. Гра була досить рівна і безкомпромісна.

“Шепелівка” в першому таймі зуміла забити два м'ячі, на що “Нібулон” відповів одним забитим м'ячем.

В другому таймі “Нібулон” відігрує один м'яч і рахунок основго часу стає 2:2.

Пенальті краще пробивають футлолісти “Нібулона”, які тричі забивають м'яч. “Шепелівка” забиває лише один. То ж рахунок 3:1 на користь “Нібулона” виводить його в фінал турніру.

Друга гра відбувалась між командами “Кордубанове” та “Арнікою”. Гра була майже дзеркальним відображенням першої. “Кордубанове” забиває два м'ячі, на що “Арніка” відповіла одним. Це тривало майже до 18 хвилини другого тайму. “Арніка” йде в наступ, щоб зрівняти рахунок і прогавлює контратаку, пропустивши третій м'яч в свої ворота.

То ж рахунок стає 3:1 на користь “Кордубанове”.

Фінал Кубка Глобинської громади з мініфутболу відбудеться 05 червня 2021 року в суботу о 10-00, де зустрінуться “Нібулон”-”Кордубанове”.