Дата: 03.06.2021 14:30

Керуючись пунктом  ст.42, 52 та 53 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.3 розділу 4 регламенту виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22.03.2019№54, у зв’язку  з необхідністю термінового вирішення питання по захисту прав та інтересів малолітньої дитини, яка вилучена з сім’ї, та для  отримання субвенції з державного бюджету на створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі міський голова скликає позачергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради 04 червня 2021  року о 9.00  год. в залі засідань колишньої РДА, за адресою м. Глобине вул. Центральна 281.