Полтавська область, Кременчуцький район

Кубок Глобинської громади з міні-футболу виборов Нібулон

Дата: 07.06.2021 14:00
Кількість переглядів: 608

5 червня 2021 року у фінальній грі за Кубок Глобинської громади з міні-футболу зустрілися команди Нібулон-Кордубанове.

У першому таймі команда Нібулон забиває два сухі мячі у ворота команди Кордубанове. Другий тайм відбувається на зустрічних атаках, але везіння цього дня було на боці Нібулону. Вони забивають третій мяч і кінцевий результат гри стає 3:0.

Відразу після закінчення фінальної гри відбулось нагородження команд-призерів. Міський голова Станіслав Джусь привітав переможців і учасників змагань та побажав їм успішного продовження спортивних перемог і трудових звершень.

Вітаємо наших спортсменів, які вибороли Кубок та бажаємо нових досягнень, а це: Валерій Чорноус, Володимир Цикало, Костянтин Соколовський, Євген Покотило, Ярослав Гуненко, Михайло Артюшенко, Максим Зобенько, Сергій Кулик, Олег Канівець, Ігор Лисенко.